Дров’яна продукція на аукціонах Прозорро за вигідними цінами


Лісгоспи заготовляють дров’яну деревину 2 видів. Перша – це непридатні для використання в якості пиломатеріалів частини листяних або хвойних колод, які мають круглу форму без сучків (промислова деревина). Друга – дерева твердих порід, що пройшли процес розпилювання або рубки (непромислова деревина). Сьогодні якісну деревину в промислових масштабах можна придбати на акредитованих майданчиках Прозорро.Продажі. 

Купівля дров’яної продукції на Прозорро

В системі аукціонів Прозорро.Продажі є  можливість купівлі будь-якого виду дров’яної деревини. Платформа надає всім охочим право на участь у відкритих тендерах, які відрізняються повною прозорістю. Для цього всього треба вирішити реєстраційні питання на акредитованому майданчику Прозорро.Продажі. Це дозволяє користуватися відкритим середовищем для ведення аукціонної діяльності, в якій корупція відсутня. У ній неможливо ігнорувати ставку по тій або іншій причині. Лісгоспи обов’язково виконують всі вимоги постанови Кабінету Міністрів України № 1178, що набула чинності з 1.02.2020 року.

Платформа була задумана, як інструмент для боротьби з корупцією в області державних закупівель. Її регулювання відбувалося при взаємодії 3 сторін – бізнесменів, громадян та держави. При цьому споживач отримує право закупівель безпосередньо у виробника, що значно знижує вартість лотів. Навмисно завищити або занизити вартість продукції для певної організації лісгосп не в змозі.

Як купити дров’яну продукцію в системі Прозорро.Продажі

Для початку участі в тендері необхідно забезпечити здійснення головного принципу роботи системи – прозорості. Для цього потрібно зареєструватися на майданчику та надати документи через особистий кабінет користувача системи. Після вирішення цих питань залишиться тільки перейти в режим пошуку й відшукати необхідний аукціон. 

У ньому все проводиться за принципом звичайного аукціону. Є лот, є його початкова вартість та є крок аукціону – мінімальна ставка на підвищення. Якщо готові платити більше, ніж пропонують конкуренти, можна підвищить ставку, якщо немає, то перейти до пошуку іншого лота. У випадках, коли ставка «зіграла»,  залишається тільки підписати договір та оплатити товар. 

Через аукціони Прозорро реалізується не лише деревина, а й інша сировина, така як природній газ. Більше інформації за посиланням: www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.