Інтернет-продаж вилучених активів через торгово-ресурсну систему «UUB»


Раніше в Україні монополією продажу придбаних активів займалася державна електронна система. Спочатку це працювало бездоганно, але протягом багатьох років це сильно вплинуло на стан ринку стягнення. Хоча люди та власники бізнесу часто скаржаться на шахрайство, корупцію та дискримінацію, нерідкі випадки, коли ціна багатьох речей знижується навмисно, а товари передаються конкретному учаснику. Як результат, не лише громадяни, а й банки та кредитори так і не змогли отримати обіцяні кошти від банкрутів та боржників.

Український уряд вирішив, що цю ситуацію слід негайно змінити. Тож вони почали обирати безкоштовну електронну платформу, де можна було б безпечно проводити електронні аукціони. Таким місцем проведення було обрано українське UUB. Вона досягла до 4 рівнів акредитації та є однією з найкращих українських бірж Інтернету. Крім того, біржа відповідає європейським та світовим стандартам електронних платформ і є частиною електронної комерції набутої власності (скорочено СЕТАМ), яка офіційно зареєстрована як оператор.

Що повинні знати всі учасники UUB про інтернет-аукціони?

Кожному учаснику важливо знати деякі основні аспекти. До них належать:

  • Тільки зареєстровані учасники можуть брати участь в онлайн-аукціонах. Ви можете дотримуватися цієї процедури на офіційному веб-сайті системи, після чого можете негайно подати заявку на участь в торгівлі активами.
  • Обов’язковим є знання правил, що містяться в регламенті Універсальної біржі України. На порушення його правил, учасник може не мати права брати участь в аукціоні, і діяльність на сайті може бути обмежена.
  • Електронні аукціони проводяться щодня з 9:00 до 18:00.
  • Список усіх існуючих аукціонів можна знайти за посиланням www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/metalobruht/.
  • Кожен учасник має можливість зв’язатися з особистим менеджером, який готовий 24/7.

Дотримуючись цих підстав, учасники можуть вільно та успішно придбати будь-яку землю без будь-яких сумнівів у безпеці своїх персональних даних та без можливості дискримінації інших учасників електронних торгів.