Тендерні закупівлі на сервісі прозорро


Проведення тендерних закупівель проводиться в дистанційному форматі, що значно спрощує процес. Однак, такий формат лякає багатьох користувачів, оскільки вони побоюються шахрайства та інших неприємностей. Сервіс Прозорро поєднує в собі кілька перевірених і надійних площадок, в тому числі і біржу sale.uub.com.ua, відкритих для різних угод в форматі купівлі-продажу.

Залежно від запитів покупця, він зможе знайти тут відповідне оголошення. Багатозадачність сервісу дає можливість розміщувати тут оголошення різної спрямованості. Далі поговоримо про інші особливості біржі і її функціях.

Процес проведення тендерних закупівель

Проведення закупівель можливо лише двома способами. Важливо відзначити, що всі дії в рамках біржі проводяться на підставі поточного законодавства, що збільшує безпеку і нейтралізує ризик помилки. Тендери можуть бути проведені наступними способами:

Торги відкритого формату. Традиційний формат торгів, який знаком сучасним користувачам і широко застосовується в різних сферах. Такий торг починається зі створення оголошення (пропозиції), в якому вказуються всі особливості товару або послуги. Далі очікуються цінові пропозиції від покупців. В кінцевому підсумку проводиться своєрідний аукціон, покликаний визначити переможця за допомогою системи. Учасники також отримують можливість задавати тендеру різні питання, на які він повинен відповісти не пізніше, ніж протягом 3-х робочих днів. Весь процес абсолютно прозорий, а також поєднаний з наданням всіх необхідних паперів і документів.

Конкурентний діалог. Дає можливість замовникам вступити в контакт з покупцем з певних причин. Важливо відзначити, що це відбувається ще до того, як вибирається переможець і підписується угода. Дана розмова необхідний для того, щоб обговорити деякі деталі і особливості пропозиції, що допоможе винести остаточний вердикт. Такий процес особливо актуальний в разі, якщо мова йде не про покупку фізичного товару, а про певні послуги, вартість яких повинна бути обговорена індивідуально, залежно від різних особливостей і індивідуальних побажань.

Важливо відзначити, що в процесі аукціону, між учасниками повинна зберігатися здорова конкуренція, що забезпечує успішне перебіг процесу.

Основні плюси торгів

Система Прозорро поєднує в собі масу плюсів, які спонукають багатьох замовників звертатися до неї при необхідності провести угоди купівлі-продажу. До числа основних плюсів можна віднести наступні аспекти:

Всі учасники рівні між собою, незалежно від зовнішніх умов. Для них існують єдині і абсолютно прозорі правила.

  • Єдиною умовою участі в торгах є гарне підключення до інтернету. Місцезнаходження учасників до уваги береться як обов’язкова вимога.
  • Є можливість проводити діалог конкурентного формату.
  • Процес проведення закупівель повністю виключає ризик нечесних результатів або вибору по особистим симпатіям.
  • У разі необхідності, результат торгів можна оскаржити.
  • Участь в тендері обійдеться користувачам куди дешевше, ніж реклама.

Інші деталі представлені за посиланням https://sale.uub.com.ua/ru/filter/seized-property. Дистанційний формат значно спрощує процес проведення угод купівлі-продажу. А повна безпека процесу робить співпрацю більш сприятливим і плідним. Велика кількість категорій дасть можливість кожному учаснику відшукати відповідне оголошення та пропозиція, яку йому дійсно необхідно.