Як зняти монополію на продаж в країні


В останні роки різні українські ринки швидко переглядались. Завдяки цим змінам кожна українка, фізична та юридична особа, державна установа та торгова компанія має можливість офіційно та вільно продавати товари чи послуги за допомогою онлайн-торгівлі. До таких майданчиків належать телебачення Українська біржа та його партнер ДП «Prorozoro.sales». Вони стали найкращою платформою в Україні для проведення електронних торгів та аукціонів.

Громада їм довіряє, оскільки торгова система UUB має до чотирьох рівнів акредитації, що чітко свідчить про їхній успіх та прибутковість. Крім того, торгові майданчики повністю захищені від шахрайства, шахрайства, тяганини та інших незаконних дій. Ви можете дізнатися більше про всі ці помилки в правилах Prosoro, перейшовши за посиланням sale.ueex.com.ua. Вся діяльність користувачів веб-сайтів контролюється спеціалістами електронних платформ, волонтерами, журналістами та широкою громадськістю, що підвищує прозорість роботи.

Як взяти участь в електронному аукціоні електронних ресурсів «Prozorro»?

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2-2.jpg

Щодня на українському веб-сайті універсальної біржі розміщуються тисячі оголошень про аукціони та тендери з продажу енергоресурсів, земельних ділянок, непрацюючих активів, майнових прав, української сировини та багатьох інших товарів та послуг. Загалом у аукціоні взяли участь щонайменше 13 800 людей по всьому світу. З 2016 року державні та приватні компанії змогли отримати прибуток щонайменше 46 мільярдів рупій від торгівлі, що демонструє актуальність та очікування біржі.

Як проводити аукціони

Клієнт повинен зареєструватися на одному з веб-сайтів, наприклад UUB, щоб підтвердити особу особи або компанії. Згодом замовник може випускати партії на продаж. Повинні надати лоти, стартову ціну, тип аукціону (голландський або класичний), депозит (5-10% від стартової ціни) та необхідні документи.

Згодом зареєстровані покупці отримають електронний лист про новий лот, і якщо вони хочуть взяти участь в аукціоні, вони повинні відповідати всім вимогам, таким як подача документів та подання, подання заявки, яка не перевищує мінімальних кроків підвищення ціни.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 3-2.jpg

Згодом аукціон починається і проходить анонімно sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property. Переможець визначається автоматично на основі найкращої пропозиції. Система надсилає інформацію про переможця замовнику та за необхідності підтверджує переможця.

Найпоширенішими клієнтами для продажу придбаного майна є державні установи або банки. Загалом, система зарекомендувала себе надійною та прозорою та відкритою для широкого кола учасників незалежно від їх статусу. Вся інформація про аукціон буде опублікована після його завершення та буде відкрита для громадськості для розгляду порушень.